Najlepsze, najgłębsze i najistotniejsze rozmowy przeprowadza się w nocy. Gdy jest ciemno, cicho i wszyscy wokół śpią.
O czym rozmawiamy?
O relacjach z ludźmi (w szczególności z mężczyznami), o Panu Bogu, a odkrywaniu swojego ja (a zwłaszcza kobiecości),
o gotowaniu, szyciu, pomysłach na życie.
Już czwarta...idziemy spać? Idziemy, idziemy... Ale wiesz, co? Tak sobie myślę, że...
środa, 14 marca 2018
Piosenki mojego życia.
Znasz to uczucie, kiedy pierwszy raz słyszysz jakąś piosenkę, i nagle okazuje się, że dokładnie opisuje to, co właśnie przeżywasz? To niesłychanie wzruszający moment. Nie tak dawno temu ukazała się najnowsza płyta Mikromusic. Znalazłam na niej utwór, który mówi o mnie. Taki, pod którym podpisuję się obiema rękami, który byłby doskonałą odpowiedzią na pytanie jak wygląda moje życie. Wtedy też poczyniłam refleksję nad tym, jakie piosenki towarzyszyły mi kiedyś i........ A zresztą, zobacz sama.
1. Studia. Dorosłość. Odpowiedzialność. W głębi serca smutek i tęsknota, nie wiadomo za czym. I pragnienie bycia uratowaną.
2. Pierwsze nawrócenie. Boże obietnice. Małe kroki stawiane na drodze wiary. Nadzieja, że zaczyna się coś nowego, coś dobrego.
3. Dzisiaj. Odpuszczanie. Zgoda na porażki. Wdzięczność. I poczucie, że mam wszystko, czego potrzebuję.
Życie jest zaskakujące. I wiesz co? To naprawdę jest tak, że wszystko będzie dobrze.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz