Dlaczego i po co.

Najlepsze, najgłębsze i najistotniejsze rozmowy przeprowadza się w nocy. Gdy jest ciemno, cicho i wszyscy wokół śpią.
O czym rozmawiamy?
O relacjach z ludźmi (w szczególności z mężczyznami), o Panu Bogu, a odkrywaniu swojego ja (a zwłaszcza kobiecości),
o gotowaniu, szyciu, pomysłach na życie.
Już czwarta...idziemy spać? Idziemy, idziemy... Ale wiesz, co? Tak sobie myślę, że...

niedziela, 30 listopada 2014

Znów Adwent.

Mam takie nieodparte wrażenie, że dzisiejsze czasy dają nam niesamowite możliwości dobrego przeżywania Adwentu. Wybór rekolekcji, także tych internetowych jest ogromny! Złapałam się na tym, że chciałabym wszystkiego, ale przecież się nie da, trzeba coś wybrać...
A to te wyglądające na ciekawsze:

Zauważ, jak ich tytuły rozbudzają wyobraźnię! 
I jeszcze polecam, tradycyjnie, Czytaj Słowo.
Choć ja zawsze uważam, że do kościoła i tak trzeba iść i swoje przemarznąć ;)

A to nasze czekanie, to przecież czekanie na Paruzję. Jakże nie czekać radośnie? Dziś taką miałam myśl.
Chwilowo chodzę i szukam ogrzewanego kościoła - choć trochę. Dolnośląskie zimne, temperatura odczuwalna ciągle około 5 stopni niższa niż ta na termometrze.... Więc ruszam z rekolekcjami Internetowymi i szukam jakiś dobrych, żeby nie marznąć na próżno w kościelnej ławce.
Fajnie by było, dobrze przeżyć ten adwent, choć widzę, że i tak będzie lepszy niż poprzednie. W reszcie do niego dorosłam, dojrzałam. A może to ciągle Owoce Wylania Ducha Świętego? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz