Dlaczego i po co.

Najlepsze, najgłębsze i najistotniejsze rozmowy przeprowadza się w nocy. Gdy jest ciemno, cicho i wszyscy wokół śpią.
O czym rozmawiamy?
O relacjach z ludźmi (w szczególności z mężczyznami), o Panu Bogu, a odkrywaniu swojego ja (a zwłaszcza kobiecości),
o gotowaniu, szyciu, pomysłach na życie.
Już czwarta...idziemy spać? Idziemy, idziemy... Ale wiesz, co? Tak sobie myślę, że...

czwartek, 6 listopada 2014

Ze spojlerem

Uwaga w treści postu będzie spojler!  Kto ogląda "Prawo Agaty" i nie jest na bieżąco (to znaczy do 3. odcinka 6. sezonu),  niech nie czyta :)
No więc ja oglądam.  Nadrabiam zaległości od dwóch miesięcy i już dochodzę do ostatnich odcinków. 
I mam taką tęsknotę dziś. Za domem.  Za własnym mieszkaniem. Za rodziną.  Za dziećmi. A ona tam płacze.  Bo się boi?  Bo nie chce?  Jest w ciąży i płacze.
A ja siedzę i płaczę bo nie jestem, bo mam tęsknotę za dzieckiem. 
Takie życie kobiety.  Zależne od hormonów. 
Dlatego czasem mi ciężko wysiedzieć z moimi chłopcami w pracy.  I widzą od razu że chodzę wściekła. Jak osa.
Ty też tak masz, nie?

1 komentarz:

  1. mnie to w ogóle denerwuje już ten serial bo oni w ogóle ze sobą nie gadają! kto to widział mieć takie niby przyjaźnie i nie rozmawiać o najważniejszych rzeczach? głupie :P

    OdpowiedzUsuń